• kontakt@sambaror.pl

Zabezpiecz swoją szybę w samochodzie przed zamgleniem

Zabezpiecz swoją szybę w samochodzie przed zamgleniem

Możesz być w stanie zignorować go na trochę, ale w pewnym momencie nie ma obejść: Wnętrze przedniej szyby to zamglony bałagan, który trzeba wyczyścić.

Ale skąd bierze się ten mętny osad? I co pozwala się go pozbyć?

Krótkie odpowiedzi to środki do czyszczenia wnętrza i szyb.

Tłusta mgiełka na przedniej szybie pochodzi od zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, a pochodzących z tworzyw sztucznych, winyli, dywanów i polimerów wewnątrz pojazdu.

Wysokiej jakości środek do czyszczenia szyb usunie plamy i błonę z wewnętrznej strony szyby.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj środka do czyszczenia szyb nie pozostawiającego smug, nałóż go na ręcznik z tkaniny frotte i pracuj w linii prostej.

Nałożenie preparatu zapobiegającego parowaniu na wewnętrzną stronę czystej szyby przedniej stanowi barierę dla pozostałości w przyszłości.

"Produkty odstraszające są łatwe w użyciu i można je szybko zastosować" - powiedział Ron Fausnight, kierownik techniczny grupy w Rain-X. "Stosuję je za każdym razem, gdy mój samochód trafia na wymianę oleju".

Fausnight ma kilka rad dotyczących czyszczenia i impregnacji wewnętrznej strony przedniej szyby:

  • Używaj środków do czyszczenia szyb przeznaczonych specjalnie do szyb samochodowych. Pomagają one zapobiegać powstawaniu smug. Smugi=odblaski.
  • Przed zastosowaniem produktów do pielęgnacji okien należy dokładnie oczyścić wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie szklane.
  • Produkty przeciwmgielne rozpraszają wilgoć, pomagając jej odparować. Są one przeznaczone do stosowania na wewnętrznej stronie przedniej szyby.
  • Produkty do pielęgnacji okien należy nakładać za pomocą ściereczki frotte lub ręcznika z mikrofibry. Spryskać ręcznik, a nie powierzchnię i wytrzeć go równomiernie na szybie. Usuń nadmiar płynu czystą, suchą szmatką, aby wyeliminować zamglenie.
  • Unikaj nakładania produktów do pielęgnacji okien na powierzchnie gumowe. Zawierają one alkohol i mogą powodować wysychanie lub pękanie gumy.

Udostępnij:

Polecamy

Polecamy

Polecamy profesjonalne kosmetyki samochodowe w sklepie internetowym sklep.motogo.pl

Zobacz