• kontakt@sambaror.pl

Powłoka ceramiczna: Futurystyczne wykończenie, które przetrwa lata

Powłoka ceramiczna: Futurystyczne wykończenie, które przetrwa lata

Powłoka ceramiczna skutecznie stawia półprzezroczystą powłokę na swojej pracy farby, dzięki czemu jest to intrygująca opcja dla każdego, kto ma obsesję na punkcie utrzymania tego showroom połysk tak długo, jak to możliwe.

"Pomyśl o tym jak o lakierze bezbarwnym, tylko o wiele twardszym," powiedział Sam Azizian z Ceramic Pro, producenta powłok ceramicznych, który również certyfikuje instalatorów w całym kraju. "Jest to nanotechnologia, która wypełnia najmniejsze pory w farbie, tworząc osłonę, która jest błyszcząca, gładka i bardzo śliska. Dzięki temu ptasie odchody, robaki, brud i smoła mają ogromne trudności z przyleganiem do powierzchni."

Nakładanie specjalnej powłoki wymaga określonych kroków i powinno być powierzone profesjonaliście, powiedział Azizian. Jest to skomplikowany proces i nie jest zalecany dla nowicjuszy.

Jednakże, Azizian powiedział, że powłoka ceramiczna może przetrwać kilka lat.

Powłoka ceramiczna jest hydrofobowa i odpycha wodę. Powłoka sprawia, że zanieczyszczenia trudniej przylegają do pojazdu, co oznacza mniej czasu spędzonego na myciu i woskowaniu. Powłoka zapewnia również solidną ochronę przed promieniowaniem UV.

Ceramic Pro oferuje następujące wskazówki i spostrzeżenia na temat powłoki ceramicznej:

  • Powłoka ceramiczna jest najtwardszą powłoką lakierniczą na rynku. Jest cztery do pięciu razy twardsza niż tradycyjny lakier bezbarwny.
  • Rozważ użycie powłoki ceramicznej w przypadku pojazdów często przebywających na zewnątrz lub pozostawionych na noc na zewnątrz. Warstwa ceramiczna pomaga chronić przed czynnikami takimi jak promienie ultrafioletowe i substancje takie jak sól drogowa i smoła.
  • Szukaj instalatorów, którzy mają licencję na prowadzenie działalności, ubezpieczenie i lokalizację sklepu. Muszą one również posiadać doświadczenie z korektą farby.
  • Po nałożeniu, powłoka nie może być usunięta podczas normalnego procesu mycia. Jeśli Twój pojazd wymaga lakierowania lub prac blacharskich, specjaliści mogą usunąć powłokę poprzez szlifowanie na mokro.
  • Wielowarstwowa powłoka ceramiczna tworzy powłokę, która przetrwa wiele lat.

Udostępnij:

Polecamy

Polecamy

Polecamy profesjonalne kosmetyki samochodowe w sklepie internetowym sklep.motogo.pl

Zobacz